01.08.2026 13:00 United States WNBA Including Playoffs 2026

Chicago Sky (moterys) - Las Vegas Aces (moterys) Prognozės ir Statymų Patarimai

Chicago Sky (moterys) prieš Las Vegas Aces (moterys) vyksta 13:00 01.08.2026

Chicago Sky (moterys)
Las Vegas Aces (moterys)

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Chicago Sky (moterys) ir Las Vegas Aces (moterys) lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Las Vegas Aces (moterys)“, o tikimybė yra -238 iš 2 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Las Vegas Aces (moterys)
100%
2 iš visų 2 tipsterių
Over/Under 178.5
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Chicago Sky (moterys) - Las Vegas Aces (moterys) pagal tipsterių pelną

Over/Under 178.5
-196 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.10
Home Away
-238 for Las Vegas Aces (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.20
Home Away
-250 for Las Vegas Aces (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Chicago Sky (moterys) - Las Vegas Aces (moterys) pagal tipsterių pelningumą procentais

Over/Under 178.5
-196 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.10
Home Away
-238 for Las Vegas Aces (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.20
Home Away
-250 for Las Vegas Aces (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Chicago Sky (moterys) - Las Vegas Aces (moterys), kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Over/Under 178.5
-196 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.10
Home Away
-238 for Las Vegas Aces (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.20
Home Away
-250 for Las Vegas Aces (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Chicago Sky (moterys) vs Las Vegas Aces (moterys)

Kokį rezultatą Chicago Sky (moterys) vs Las Vegas Aces (moterys) prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Over rinkoje Over/Under 178.5, su koeficientu -196 ir statoma suma 10, pateikta ,Lenka. Statymas už Las Vegas Aces (moterys) (-238) rinkoje Home Away su statoma suma 10ljupce48 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Las Vegas Aces (moterys) rinkoje Home Away, už kurį G-Zeven stato 10 su koeficientu -250.

Over/Under 178.5
-196 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.10
Home Away
-238 for Las Vegas Aces (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.20
Home Away
-250 for Las Vegas Aces (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.00

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Chicago Sky (moterys) vs Las Vegas Aces (moterys) rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Las Vegas Aces (moterys) pergalė (koeficientas -238). Tuo tarpu Chicago Sky (moterys) pergalė (+219) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Chicago Sky (moterys) vs Las Vegas Aces (moterys) Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -238 Las Vegas Aces (moterys) (Home Away)
Tip 2:
Šansai -196 Over (Over/Under 178.5)
Žaisk atsakingai