01.08.2026 09:30 Wales Premier League 2026/2027

Haverfordwest County - Airbus UK Prognozės ir Statymų Patarimai

Haverfordwest County prieš Airbus UK vyksta 09:30 01.08.2026

Haverfordwest County
Haverfordwest County
Airbus UK
Airbus UK

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Haverfordwest County ir Airbus UK lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Haverfordwest County“, o tikimybė yra -5000 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Haverfordwest County
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Haverfordwest County - Airbus UK pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 2232) prognozuoja 0.2 pelną, statydamas 10 Haverfordwest County (-5000) Home Draw Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 2232/2054
Pelnas: -1380.93
Home Draw Away
-5000 for Haverfordwest County
10/10
Numatomas pelnas 0.20

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Haverfordwest County - Airbus UK pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -10.46% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 0.2 pelno, statant 10 Haverfordwest County (-5000) Home Draw Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1187/2054
Yield: -10.46%
Home Draw Away
-5000 for Haverfordwest County
10/10
Numatomas pelnas 0.20

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Haverfordwest County - Airbus UK, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -374.61 statymui 10 su -5000 šansu Haverfordwest County Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 0.2 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 2238/2054
ODI: -374.61
Home Draw Away
-5000 for Haverfordwest County
10/10
Numatomas pelnas 0.20

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Haverfordwest County vs Airbus UK

Kokį rezultatą Haverfordwest County vs Airbus UK prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Haverfordwest County rinkoje Home Draw Away, su koeficientu -5000 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Home Draw Away
-5000 for Haverfordwest County
10/10
Numatomas pelnas 0.20

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Haverfordwest County vs Airbus UK rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra Haverfordwest County laimėjimas (prognozė -5000). Tuo tarpu Airbus UK laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios.

1 100%
X 0%
2 0%

Haverfordwest County vs Airbus UK Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -5000 Haverfordwest County (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai