25.10.2026 15:00 • Uruguay • Liga AUF Uruguaya 2026

Cerro Largo FC - Boston River Prognozės ir Statymų Patarimai

Cerro Largo FC prieš Boston River vyksta 15:00 25.10.2026

Cerro Largo FC
Cerro Largo FC
—
Boston River
Boston River

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Cerro Largo FC - Boston River pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris ediuha (bendrame pelne užima 1935) prognozuoja 16.0 pelną, statydamas 8 Draw (+200) Home Draw Away statyme.

ediuha
ediuha
Klasifikacija: 1935/1983
Pelnas: -515.6
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Cerro Largo FC - Boston River pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, ediuha (su -5.82% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 16.0 pelno, statant 8 Draw (+200) Home Draw Away rinkoje.

ediuha
ediuha
Klasifikacija: 1069/1983
Yield: -5.82%
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Cerro Largo FC - Boston River, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! ediuha, kurio ODI parametras -32.96 statymui 8 su +200 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 16.0 labai pelninga.

ediuha
ediuha
Klasifikacija: 1957/1983
ODI: -32.96
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Cerro Largo FC vs Boston River

Kokį rezultatą Cerro Largo FC vs Boston River prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Draw rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +200 ir statoma suma 8, pateikta ediuha.

Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.00

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Cerro Largo FC vs Boston River rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+200 šansai). Cerro Largo FC (+175) laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja Boston River (+169) laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%

Cerro Largo FC vs Boston River Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +200 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai