02.07.2026 09:30 United Kingdom Wimbledon Men's Doubles 2026

Carreno Busta P./Munar J. - Andreozzi G./Guinard M. Prognozės ir Statymų Patarimai

Carreno Busta P./Munar J. prieš Andreozzi G./Guinard M. vyksta 09:30 02.07.2026

Carreno Busta P./Munar J.
Andreozzi G./Guinard M.

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Carreno Busta P./Munar J. ir Andreozzi G./Guinard M. lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Carreno Busta P./Munar J.“, o tikimybė yra +276 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Carreno Busta P./Munar J.
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Carreno Busta P./Munar J. - Andreozzi G./Guinard M. pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris samax (bendrame pelne užima 1955) prognozuoja 22.08 pelną, statydamas 8 Carreno Busta P./Munar J. (+276) Home Away statyme.

samax
samax
Klasifikacija: 1955/1798
Pelnas: -334.08
Home Away
+276 for Carreno Busta P./Munar J.
8/10
Numatomas pelnas 22.08

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Carreno Busta P./Munar J. - Andreozzi G./Guinard M. pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, samax (su -8.29% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 22.08 pelno, statant 8 Carreno Busta P./Munar J. (+276) Home Away rinkoje.

samax
samax
Klasifikacija: 1021/1798
Yield: -8.29%
Home Away
+276 for Carreno Busta P./Munar J.
8/10
Numatomas pelnas 22.08

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Carreno Busta P./Munar J. - Andreozzi G./Guinard M., kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! samax, kurio ODI parametras -26.08 statymui 8 su +276 šansu Carreno Busta P./Munar J. Home Away rinkoje. Tai gali būti 22.08 labai pelninga.

samax
samax
Klasifikacija: 1881/1798
ODI: -26.08
Home Away
+276 for Carreno Busta P./Munar J.
8/10
Numatomas pelnas 22.08

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Carreno Busta P./Munar J. vs Andreozzi G./Guinard M.

Kokį rezultatą Carreno Busta P./Munar J. vs Andreozzi G./Guinard M. prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Carreno Busta P./Munar J. rinkoje Home Away, su koeficientu +276 ir statoma suma 8, pateikta samax.

Home Away
+276 for Carreno Busta P./Munar J.
8/10
Numatomas pelnas 22.08

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Carreno Busta P./Munar J. vs Andreozzi G./Guinard M. rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Carreno Busta P./Munar J. pergalė (koeficientas +276). Tuo tarpu Andreozzi G./Guinard M. pergalė (-455) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Carreno Busta P./Munar J. vs Andreozzi G./Guinard M. Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +276 Carreno Busta P./Munar J. (Home Away)
Žaisk atsakingai