03.07.2026 12:00 Estonia Meistriliiga 2026

JK Nomme United - JK Nõmme Kalju Prognozės ir Statymų Patarimai

JK Nomme United prieš JK Nõmme Kalju vyksta 12:00 03.07.2026

JK Nomme United
JK Nomme United
JK Nomme Kalju
JK Nõmme Kalju

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius JK Nomme United ir JK Nõmme Kalju lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „JK Nomme United“, o tikimybė yra +162 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
JK Nomme United
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti JK Nomme United - JK Nõmme Kalju pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris 1XBET 코드 (bendrame pelne užima 1717) prognozuoja 8.1 pelną, statydamas 5 JK Nomme United (+162) Home Draw Away statyme.

1XBET 코드
Klasifikacija: 1717/1799
Pelnas: -118.71
Home Draw Away
+162 for JK Nomme United
5/10
Numatomas pelnas 8.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl JK Nomme United - JK Nõmme Kalju pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, 1XBET 코드 (su -11.8% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 8.1 pelno, statant 5 JK Nomme United (+162) Home Draw Away rinkoje.

1XBET 코드
Klasifikacija: 1156/1799
Yield: -11.8%
Home Draw Away
+162 for JK Nomme United
5/10
Numatomas pelnas 8.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl JK Nomme United - JK Nõmme Kalju, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! 1XBET 코드, kurio ODI parametras -59.16 statymui 5 su +162 šansu JK Nomme United Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 8.1 labai pelninga.

1XBET 코드
Klasifikacija: 1945/1799
ODI: -59.16
Home Draw Away
+162 for JK Nomme United
5/10
Numatomas pelnas 8.10

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms JK Nomme United vs JK Nõmme Kalju

Kokį rezultatą JK Nomme United vs JK Nõmme Kalju prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už JK Nomme United rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +162 ir statoma suma 5, pateikta 1XBET 코드.

Home Draw Away
+162 for JK Nomme United
5/10
Numatomas pelnas 8.10

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių JK Nomme United vs JK Nõmme Kalju rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra JK Nomme United laimėjimas (prognozė +162). Tuo tarpu JK Nõmme Kalju (-217) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+190).

1 100%
X 0%
2 0%

JK Nomme United vs JK Nõmme Kalju Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +162 JK Nomme United (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai