01.07.2026 13:00 Argentina Primera C Metropolitana Reserves 2026

Canuelas FC rez. - CA Claypole dubleriai Prognozės ir Statymų Patarimai

Canuelas FC rez. prieš CA Claypole dubleriai vyksta 13:00 01.07.2026

Canuelas FC rez.
CA Claypole dubleriai

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Canuelas FC rez. ir CA Claypole dubleriai lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Canuelas FC rez.“, o tikimybė yra +105 iš 1 iš 3 naudotojų. Kita populiari lažybų linija yra „Asian Handicap (-0.25)“ su „Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw“ rezultatu (šansai -125) nuo 50%.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Canuelas FC rez.
33%
1 iš visų 3 tipsterių
Asian Handicap (-0.25)
Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw
50%
1 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Canuelas FC rez. - CA Claypole dubleriai pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris bono caliente (bendrame pelne užima 59) prognozuoja 2.1 pelną, statydamas 2 Canuelas FC rez. (+105) Home Draw Away statyme. Kita vertus, mc9 (reitingas 192) duoda tipsterio patarimą dėl -123 CA Claypole dubleriai (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (-0.25)), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 8.1 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (426 šį sezoną), QOO apskaičiavo, kad 8.0 gaus pelną, statydamas 10 -125 už Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw Asian Handicap (-0.25) rinkoje.

bono caliente
Klasifikacija: 59/1790
Pelnas: 103.61
Home Draw Away
+105 for Canuelas FC rez.
2/10
Numatomas pelnas 2.10
mc9
Klasifikacija: 192/1790
Pelnas: 30.95
Asian Handicap (-0.25)
-123 for CA Claypole dubleriai (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.10
QOO
Klasifikacija: 426/1790
Pelnas: 7.3
Asian Handicap (-0.25)
-125 for Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.00
betano cod promo
Klasifikacija: 1278/1790
Pelnas: -28.08
Home Draw Away
+195 for CA Claypole dubleriai
8/10
Numatomas pelnas 15.60
yonhanier
yonhanier
Klasifikacija: 1957/1790
Pelnas: -336.84
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.72

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Canuelas FC rez. - CA Claypole dubleriai pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, mc9 (su 11.9% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 8.1 pelno, statant 10 CA Claypole dubleriai (+0.25), money back on draw (-123) Asian Handicap (-0.25) rinkoje. Tada yra bono caliente su 10.64% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 2 statymu už Canuelas FC rez. (+105) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 2.1. QOO (3.17% derlius) pasirinko -125 Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw Asian Handicap (-0.25) rinkoje. Statymas 10, jei bus teisinga, atneš 8.0 pelno.

mc9
Klasifikacija: 389/1790
Yield: 11.9%
Asian Handicap (-0.25)
-123 for CA Claypole dubleriai (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.10
bono caliente
Klasifikacija: 410/1790
Yield: 10.64%
Home Draw Away
+105 for Canuelas FC rez.
2/10
Numatomas pelnas 2.10
QOO
Klasifikacija: 566/1790
Yield: 3.17%
Asian Handicap (-0.25)
-125 for Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.00
betano cod promo
Klasifikacija: 764/1790
Yield: -2.62%
Home Draw Away
+195 for CA Claypole dubleriai
8/10
Numatomas pelnas 15.60
yonhanier
yonhanier
Klasifikacija: 961/1790
Yield: -6.83%
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.72

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Canuelas FC rez. - CA Claypole dubleriai, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! QOO, kurio ODI parametras 1.53 statymui 10 su -125 šansu Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw Asian Handicap (-0.25) rinkoje. Tai gali būti 8.0 labai pelninga. mc9 (ODI: -0.95) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 8.1 pelną, statydami 10 CA Claypole dubleriai (+0.25), money back on draw (-123) Asian Handicap (-0.25) statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -45.88), bono caliente renkasi Home Draw Away rinką su 2, su +105 koeficientu Canuelas FC rez., įvertinęs 2.1 pelną.

QOO
Klasifikacija: 389/1790
ODI: 1.53
Asian Handicap (-0.25)
-125 for Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.00
mc9
Klasifikacija: 1509/1790
ODI: -0.95
Asian Handicap (-0.25)
-123 for CA Claypole dubleriai (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.10
bono caliente
Klasifikacija: 1924/1790
ODI: -45.88
Home Draw Away
+105 for Canuelas FC rez.
2/10
Numatomas pelnas 2.10
yonhanier
yonhanier
Klasifikacija: 1975/1790
ODI: -71.78
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.72
betano cod promo
Klasifikacija: 1986/1790
ODI: -78.59
Home Draw Away
+195 for CA Claypole dubleriai
8/10
Numatomas pelnas 15.60

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Canuelas FC rez. vs CA Claypole dubleriai

Kokį rezultatą Canuelas FC rez. vs CA Claypole dubleriai prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Canuelas FC rez. rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +105 ir statoma suma 2, pateikta bono caliente. Statymas už CA Claypole dubleriai (+0.25), money back on draw (-123) rinkoje Asian Handicap (-0.25) su statoma suma 10mc9 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw rinkoje Asian Handicap (-0.25), už kurį QOO stato 10 su koeficientu -125.

Home Draw Away
+105 for Canuelas FC rez.
2/10
Numatomas pelnas 2.10
Asian Handicap (-0.25)
-123 for CA Claypole dubleriai (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.10
Asian Handicap (-0.25)
-125 for Canuelas FC rez. (-0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.00
Home Draw Away
+195 for CA Claypole dubleriai
8/10
Numatomas pelnas 15.60
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.72

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Canuelas FC rez. vs CA Claypole dubleriai rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 33% balsų, yra Canuelas FC rez. laimėjimas (prognozė +105). Tuo tarpu CA Claypole dubleriai (+195) laimėjimas surinko 33% balsų, kai 33% numatomos lygiosios (+209).

1 33%
X 33%
2 33%

Canuelas FC rez. vs CA Claypole dubleriai Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +105 Canuelas FC rez. (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai