23.09.2026 00:00 China ATP Hangzhou 2026

Aleksandras Vukič - Kyrianas Žakė Prognozės ir Statymų Patarimai

Aleksandras Vukič prieš Kyrianas Žakė vyksta 00:00 23.09.2026

Aleksandras Vukič
Kyrianas Žakė

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Aleksandras Vukič ir Kyrianas Žakė lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Kyrianas Žakė“, o tikimybė yra -125 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Kyrianas Žakė
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Aleksandras Vukič - Kyrianas Žakė pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris GamblingSport19 (bendrame pelne užima 1710) prognozuoja 8.0 pelną, statydamas 10 Kyrianas Žakė (-125) Home Away statyme.

GamblingSport19
GamblingSport19
Klasifikacija: 1710/1638
Pelnas: -2190.52
Home Away
-125 for Kyrianas Žakė
10/10
Numatomas pelnas 8.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Aleksandras Vukič - Kyrianas Žakė pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, GamblingSport19 (su -11.96% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 8.0 pelno, statant 10 Kyrianas Žakė (-125) Home Away rinkoje.

GamblingSport19
GamblingSport19
Klasifikacija: 1104/1638
Yield: -11.96%
Home Away
-125 for Kyrianas Žakė
10/10
Numatomas pelnas 8.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Aleksandras Vukič - Kyrianas Žakė, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! GamblingSport19, kurio ODI parametras -7399.85 statymui 10 su -125 šansu Kyrianas Žakė Home Away rinkoje. Tai gali būti 8.0 labai pelninga.

GamblingSport19
GamblingSport19
Klasifikacija: 1716/1638
ODI: -7399.85
Home Away
-125 for Kyrianas Žakė
10/10
Numatomas pelnas 8.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Aleksandras Vukič vs Kyrianas Žakė

Kokį rezultatą Aleksandras Vukič vs Kyrianas Žakė prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Kyrianas Žakė rinkoje Home Away, su koeficientu -125 ir statoma suma 10, pateikta GamblingSport19.

Home Away
-125 for Kyrianas Žakė
10/10
Numatomas pelnas 8.00

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Aleksandras Vukič vs Kyrianas Žakė rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Kyrianas Žakė pergalė (koeficientas -125). Tuo tarpu Aleksandras Vukič pergalė (-132) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Aleksandras Vukič vs Kyrianas Žakė Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -125 Kyrianas Žakė (Home Away)
Žaisk atsakingai