29.06.2026 14:30 Lebanon Premier League 2026

Al-Mabarrah - Al Ansar Beirutas Prognozės ir Statymų Patarimai

Al-Mabarrah prieš Al Ansar Beirutas vyksta 14:30 29.06.2026

Al-Mabarrah
	 Al Ansar Beirut
Al Ansar Beirutas

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Al-Mabarrah ir Al Ansar Beirutas lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Al-Mabarrah“, o tikimybė yra +1140 iš 2 iš 5 naudotojų. Kita populiari lažybų linija yra „Asian Handicap (2)“ su „Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw“ rezultatu (šansai -152) nuo 100%.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Al-Mabarrah
40%
2 iš visų 5 tipsterių
Double Chance
1X
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Asian Handicap (2)
Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Al-Mabarrah - Al Ansar Beirutas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris onexbet promo code (bendrame pelne užima 1066) prognozuoja 22.8 pelną, statydamas 2 Al-Mabarrah (+1140) Home Draw Away statyme. Kita vertus, CB3 (reitingas 1236) duoda tipsterio patarimą dėl -152 Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw (Asian Handicap (2)), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 6.6 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1738 šį sezoną), 1xbet프로모션코드 apskaičiavo, kad 1.26 gaus pelną, statydamas 9 -714 už Al Ansar Beirutas Home Draw Away rinkoje.

onexbet promo code
Klasifikacija: 1066/1739
Pelnas: -14.69
Home Draw Away
+1140 for Al-Mabarrah
2/10
Numatomas pelnas 22.80
CB3
Klasifikacija: 1236/1739
Pelnas: -28.4
Asian Handicap (2)
-152 for Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 6.60
1xbet프로모션코드
Klasifikacija: 1738/1739
Pelnas: -148.54
Home Draw Away
-714 for Al Ansar Beirutas
9/10
Numatomas pelnas 1.26
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 1805/1739
Pelnas: -188.8
Double Chance
+475 for 1X
6/10
Numatomas pelnas 28.50
CosminM
CosminM
Klasifikacija: 1862/1739
Pelnas: -235.12
Home Draw Away
+646 for Draw
6/10
Numatomas pelnas 38.76
1 2

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Al-Mabarrah - Al Ansar Beirutas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, onexbet promo code (su -1.62% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 22.8 pelno, statant 2 Al-Mabarrah (+1140) Home Draw Away rinkoje. Tada yra CB3 su -2.27% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw (-152) Asian Handicap (2). Numatomas pelnas yra 6.6. Noizyfoxxx (-5.09% derlius) pasirinko +475 1X Double Chance rinkoje. Statymas 6, jei bus teisinga, atneš 28.5 pelno.

onexbet promo code
Klasifikacija: 703/1739
Yield: -1.62%
Home Draw Away
+1140 for Al-Mabarrah
2/10
Numatomas pelnas 22.80
CB3
Klasifikacija: 726/1739
Yield: -2.27%
Asian Handicap (2)
-152 for Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 6.60
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 855/1739
Yield: -5.09%
Double Chance
+475 for 1X
6/10
Numatomas pelnas 28.50
CosminM
CosminM
Klasifikacija: 936/1739
Yield: -7.0%
Home Draw Away
+646 for Draw
6/10
Numatomas pelnas 38.76
1xbet프로모션코드
Klasifikacija: 1295/1739
Yield: -17.98%
Home Draw Away
-714 for Al Ansar Beirutas
9/10
Numatomas pelnas 1.26
1 2

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Al-Mabarrah - Al Ansar Beirutas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! CosminM, kurio ODI parametras 133.06 statymui 6 su +646 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 38.76 labai pelninga. CB3 (ODI: -5.59) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 6.6 pelną, statydami 10 Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw (-152) Asian Handicap (2) statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -29.95), onexbet promo code renkasi Home Draw Away rinką su 2, su +1140 koeficientu Al-Mabarrah, įvertinęs 22.8 pelną.

CosminM
CosminM
Klasifikacija: 32/1739
ODI: 133.06
Home Draw Away
+646 for Draw
6/10
Numatomas pelnas 38.76
CB3
Klasifikacija: 1708/1739
ODI: -5.59
Asian Handicap (2)
-152 for Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 6.60
onexbet promo code
Klasifikacija: 1847/1739
ODI: -29.95
Home Draw Away
+1140 for Al-Mabarrah
2/10
Numatomas pelnas 22.80
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 1872/1739
ODI: -41.3
Double Chance
+475 for 1X
6/10
Numatomas pelnas 28.50
codigo promocional betclic
Klasifikacija: 1896/1739
ODI: -53.24
Home Draw Away
+646 for Draw
3/10
Numatomas pelnas 19.38
1 2

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Al-Mabarrah vs Al Ansar Beirutas

Kokį rezultatą Al-Mabarrah vs Al Ansar Beirutas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už 1X rinkoje Double Chance, su koeficientu +475 ir statoma suma 6, pateikta Noizyfoxxx. Statymas už Al-Mabarrah (+1140) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 2onexbet promo code – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw rinkoje Asian Handicap (2), už kurį CB3 stato 10 su koeficientu -152.

Double Chance
+475 for 1X
6/10
Numatomas pelnas 28.50
Home Draw Away
+1140 for Al-Mabarrah
2/10
Numatomas pelnas 22.80
Asian Handicap (2)
-152 for Al Ansar Beirutas (-2), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 6.60
Home Draw Away
-714 for Al Ansar Beirutas
9/10
Numatomas pelnas 1.26
Home Draw Away
+646 for Draw
6/10
Numatomas pelnas 38.76
1 2

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Al-Mabarrah vs Al Ansar Beirutas rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 40% balsų, yra Al-Mabarrah laimėjimas (prognozė +1140). Tuo tarpu Al Ansar Beirutas (-714) laimėjimas surinko 20% balsų, kai 40% numatomos lygiosios (+646).

1 40%
X 40%
2 20%

Al-Mabarrah vs Al Ansar Beirutas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +1140 Al-Mabarrah (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai