26.08.2026 11:45 Saudi Arabia Division 1 2026/2027

Al Adalah - Al-Tai Prognozės ir Statymų Patarimai

Al Adalah prieš Al-Tai vyksta 11:45 26.08.2026

Al Adalah
Al Adalah
Al-Tai
Al-Tai

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Al Adalah - Al-Tai pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1424) prognozuoja 18.64 pelną, statydamas 8 Draw (+233) Home Draw Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1424/1271
Pelnas: -7060.94
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 18.64

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Al Adalah - Al-Tai pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -18.55% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 18.64 pelno, statant 8 Draw (+233) Home Draw Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1013/1271
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 18.64

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Al Adalah - Al-Tai, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -9721.17 statymui 8 su +233 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 18.64 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1422/1271
ODI: -9721.17
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 18.64

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Al Adalah vs Al-Tai

Kokį rezultatą Al Adalah vs Al-Tai prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Draw rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +233 ir statoma suma 8, pateikta abreujg78.

Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 18.64

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Al Adalah vs Al-Tai rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+233 šansai). Al Adalah (+200) laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja Al-Tai (+112) laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%

Al Adalah vs Al-Tai Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +233 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai