Žalgiris - Barcelona Statymai

Lapkričio 16 dieną (20:00 val.) Kaune septintąsias šio sezono Eurolygos rungtynes žais Žalgirio ir Barselonos komandos. Rungtynių lažybų koeficientus galite rasti lažybų bendrovėse 1XBET, OlyBet ir Bet365, kurios siūlo plačią lažybų pasiūlą bet kurios sporto šakos mėgėjams. Čia rasite visas Eurolygos lažybas . Taip pat šios lažybų bendrovės turi daugybę specialių pasiūlymų naujiems bei jau esamiems nariams, siūlo kazino lošimus. Geriausi Žalgiris – Barcelona statymai būtent šiose lažybų kontorose.

1. Eurolygos lažybos - Žalgiris - Barcelona lažybų koeficientai

Kauno komanda gerokai nustebino praėjusiame Eurolygos sezone, kuriame jie nužygiavo iki pat finalinio ketverto ir užėmė trečiąją vietą paskutinėse rungtynėse nugalėdami Maskvos CSKA. Ne daug kas tiki, kad žalgiriečiams gali pavykti pakartoti panašų pasirodymą. Kaip ten bebūtų, sezono pradžioje Kauno komanda jau spėjo įrodyti, kad ji bus sunkiai įveikiama net ir Eurolygos grandams. Paskutinėse rungtynėse Žalgiris diktavo sąlygas Graikijoje ir turėjo dviženklį pranašumą po dviejų kėlinių prieš Panathinaikos. Nors šeimininkai sugebėjo pasivyti Kauno komandą, pergalę po pratęsimo šventė Žalgiris (87-83). Praėjusio sezono lyderis B. Davies vedė komandą į priekį ir pelnė 18 taškų, naujokas T. Walkup pridėjo 14. Beje, už Žalgirio pergalę šiose rungtynėse lažybų bendrovė Bet365 siūlė lažybų koeficientą 3.50, tad buvo puiki proga daugiau nei patrigubinti statomą sumą.

Žalgiris puikiai kovėsi ir namų rungtynėse su Fenerbahce, kurie praėjusiame sezone užėmė antrąja vietą Eurolygoje nusileisdami tik Madrido Real komandai. Savų sirgalių palaikomi kauniečiai po dviejų kėlinių pirmavo (42-34), tačiau labiau patyrę Fenerbahce krepšininkai geriau sužaidė po pertraukos ir rungtynes laimėjo rezultatu 82-75. Verta paminėti, kad prieš tai žalgiriečiai iškovojo puikią pergalę išvykoje įveikdami Anadolu Efes (93-79).

Barcelona šį sezoną atrodo daug solidžiau, nei praėjusį, kai Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo vos 11 pergalių per 30 žaistų rungtynių. Kol kas Barcelona turi dvi pergales po ketverių Eurolygos varžybų. Taip pat jie laimėjo visas 6 žaistas rungtynes Ispanijoje, ACB lygoje. Paskutiniame mače Barcelona komandą į pergale prieš Joventut Badalona vedė buvęs žalgirietis K. Pangos pelnęs net 32 taškus.

2. Žalgiris - Barcelona tarpusavio rungtynių istorija

Žalgiris laimėjo paskutinius tris susitikimus su Barcelona, įskaitant dvi pergales praėjusiame sezone. Kauno komanda nugalėjo žaisdami namuose (90-74) ir taip pat nustebino išvykoje. Ispanijoje žalgiriečiai iškovojo netikėtą pergalę rezultatu 81-75, kai Bet365 siūlė 5.00 koeficientą už jų pergalę.

3. Žalgiris - Barcelona lažybos 2018

Lyginant su praėjusiu sezonu Žalgiris neteko keleto žaidėjų, labiausiai jaučiamas Kevino Pangoso trūkumas. Tačiau po truputį įsibėgėja naujokai, o vienas talentingiausių Europos trenerių Šarūnas Jasikevičius jau ne kartą įrodė, kad net iš vidutinių žaidėjų jis sugeba sulipdyti puikią komandą. Barcelona sezoną pradėjo žaisdami gerą krepšinį, ypač puolime, tad nėra lengva nuspėti rungtynių baigtį, bet verta pagalvoti apie statymus už komandų įmestų taškų skaičių. Kol kas Žalgirio rungtynės Eurolygoje vidutiniškai baigiasi su 161.8 pelnytais taškais. Barcelona rungtynėse įmestų taškų vidurkis šiame sezone – 162.3. Pakankamai saugus statymas „Over 160“, bet lažybų bendrovėse 1XBET, OlyBet ir Bet365 galėsite pasirinkti norimą taškų skaičių patys, nuspręsdami ar norite saugesnio ar rizikingesnio statymo. Bet kokiu atveju, kviečiame statyti lažybas Žalgiris - Barcelona ir džiaugtis laimėjimais. Sėkmės!

4. Žalgiris - Barcelona tiesioginė transliacija internete

Vos užsiregistravę portale 1XBET galėsite stebėti Žalgiris - Barcelona rungtynes tiesiogiai. Taip pat čia rasite daugybę kitų transliacijų gyvai, įskaitant Eurolygos rungtynes ir galėsite mėgautis aukštos kokybės krepšinio transliacijomis bei lažintis dėl įvairių sporto įvykių baigties. Taigi, kviečiame sekti rungtynes Žalgiris - Barcelona tiesiogiai portale 1XBET.