24.10.2026 14:00 • Poland • 2. Division 2026/2027

ZKS Stal Stalowa Wola - Naujosios Sąčios Sandecja Prognozės ir Statymų Patarimai

ZKS Stal Stalowa Wola prieš Naujosios Sąčios Sandecja vyksta 14:00 24.10.2026

ZKS Stal Stalowa Wola
ZKS Stal Stalowa Wola
—
Sandecja Nowy Sacz
Naujosios Sąčios Sandecja

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius ZKS Stal Stalowa Wola ir Naujosios Sąčios Sandecja lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „ZKS Stal Stalowa Wola“, o tikimybė yra +177 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
ZKS Stal Stalowa Wola
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti ZKS Stal Stalowa Wola - Naujosios Sąčios Sandecja pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Jarecczak (bendrame pelne užima 2065) prognozuoja 17.7 pelną, statydamas 10 ZKS Stal Stalowa Wola (+177) Home Draw Away statyme.

Jarecczak
Jarecczak
Klasifikacija: 2065/1969
Pelnas: -2689.26
Home Draw Away
+177 for ZKS Stal Stalowa Wola
10/10
Numatomas pelnas 17.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl ZKS Stal Stalowa Wola - Naujosios Sąčios Sandecja pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Jarecczak (su -5.54% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 17.7 pelno, statant 10 ZKS Stal Stalowa Wola (+177) Home Draw Away rinkoje.

Jarecczak
Jarecczak
Klasifikacija: 1046/1969
Yield: -5.54%
Home Draw Away
+177 for ZKS Stal Stalowa Wola
10/10
Numatomas pelnas 17.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl ZKS Stal Stalowa Wola - Naujosios Sąčios Sandecja, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Jarecczak, kurio ODI parametras -714.19 statymui 10 su +177 šansu ZKS Stal Stalowa Wola Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 17.7 labai pelninga.

Jarecczak
Jarecczak
Klasifikacija: 2053/1969
ODI: -714.19
Home Draw Away
+177 for ZKS Stal Stalowa Wola
10/10
Numatomas pelnas 17.70

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms ZKS Stal Stalowa Wola vs Naujosios Sąčios Sandecja

Kokį rezultatą ZKS Stal Stalowa Wola vs Naujosios Sąčios Sandecja prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už ZKS Stal Stalowa Wola rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +177 ir statoma suma 10, pateikta Jarecczak.

Home Draw Away
+177 for ZKS Stal Stalowa Wola
10/10
Numatomas pelnas 17.70

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių ZKS Stal Stalowa Wola vs Naujosios Sąčios Sandecja rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra ZKS Stal Stalowa Wola laimėjimas (prognozė +177). Tuo tarpu Naujosios Sąčios Sandecja (+124) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+233).

1 100%
X 0%
2 0%

ZKS Stal Stalowa Wola vs Naujosios Sąčios Sandecja Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +177 ZKS Stal Stalowa Wola (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai