28.08.2026 05:30 India Calcutta Premier Division 2026

Techno Aryan Club - Prayag United Sports Club Prognozės ir Statymų Patarimai

Techno Aryan Club prieš Prayag United Sports Club vyksta 05:30 28.08.2026

Techno Aryan Club
Techno Aryan Club
Prayag United Sports Club
Prayag United Sports Club

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Techno Aryan Club - Prayag United Sports Club pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1441) prognozuoja 17.12 pelną, statydamas 8 Draw (+214) Home Draw Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1441/1300
Pelnas: -7792.24
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 17.12

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Techno Aryan Club - Prayag United Sports Club pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -19.07% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 17.12 pelno, statant 8 Draw (+214) Home Draw Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1044/1300
Yield: -19.07%
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 17.12

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Techno Aryan Club - Prayag United Sports Club, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -10334.3 statymui 8 su +214 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 17.12 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1439/1300
ODI: -10334.3
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 17.12

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Techno Aryan Club vs Prayag United Sports Club

Kokį rezultatą Techno Aryan Club vs Prayag United Sports Club prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Draw rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +214 ir statoma suma 8, pateikta abreujg78.

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 17.12

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Techno Aryan Club vs Prayag United Sports Club rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+214 šansai). Techno Aryan Club (-120) laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja Prayag United Sports Club (-137) laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%

Techno Aryan Club vs Prayag United Sports Club Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +214 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai