26.09.2026 10:00 • Sweden • 2. Division 2026

Skiljebo SK - Täby FK Prognozės ir Statymų Patarimai

Skiljebo SK prieš Täby FK vyksta 10:00 26.09.2026

Skiljebo SK
Skiljebo SK
—
Taby FK
Täby FK

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Skiljebo SK ir Täby FK lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Draw No Bet“ ir numatomas rezultatas „Skiljebo SK“, o tikimybė yra -417 iš 2 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Draw No Bet
Skiljebo SK
100%
2 iš visų 2 tipsterių
Double Chance
1X
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Skiljebo SK - Täby FK pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris hlias73 (bendrame pelne užima 1619) prognozuoja 2.4 pelną, statydamas 10 Skiljebo SK (-417) Draw No Bet statyme. Kita vertus, Brian1469 (reitingas 1673) duoda tipsterio patarimą dėl -270 Skiljebo SK (Draw No Bet), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 3.7 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1791 šį sezoną), abreujg78 apskaičiavo, kad 0.1 gaus pelną, statydamas 10 -10000 už 1X Double Chance rinkoje.

hlias73
hlias73
Klasifikacija: 1619/1679
Pelnas: -384.5
Draw No Bet
-417 for Skiljebo SK
10/10
Numatomas pelnas 2.40
Brian1469
Brian1469
Klasifikacija: 1673/1679
Pelnas: -519.72
Draw No Bet
-270 for Skiljebo SK
10/10
Numatomas pelnas 3.70
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1791/1679
Pelnas: -27207.1
Double Chance
-10000 for 1X
10/10
Numatomas pelnas 0.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Skiljebo SK - Täby FK pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Brian1469 (su -2.21% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 3.7 pelno, statant 10 Skiljebo SK (-270) Draw No Bet rinkoje. Tada yra hlias73 su -5.86% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Skiljebo SK (-417) Draw No Bet. Numatomas pelnas yra 2.4. abreujg78 (-18.71% derlius) pasirinko -10000 1X Double Chance rinkoje. Statymas 10, jei bus teisinga, atneš 0.1 pelno.

Brian1469
Brian1469
Klasifikacija: 655/1679
Yield: -2.21%
Draw No Bet
-270 for Skiljebo SK
10/10
Numatomas pelnas 3.70
hlias73
hlias73
Klasifikacija: 893/1679
Yield: -5.86%
Draw No Bet
-417 for Skiljebo SK
10/10
Numatomas pelnas 2.40
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1292/1679
Yield: -18.71%
Double Chance
-10000 for 1X
10/10
Numatomas pelnas 0.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Skiljebo SK - Täby FK, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Brian1469, kurio ODI parametras 240.72 statymui 10 su -270 šansu Skiljebo SK Draw No Bet rinkoje. Tai gali būti 3.7 labai pelninga. hlias73 (ODI: -0.85) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 2.4 pelną, statydami 10 Skiljebo SK (-417) Draw No Bet statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -30811.4), abreujg78 renkasi Double Chance rinką su 10, su -10000 koeficientu 1X, įvertinęs 0.1 pelną.

Brian1469
Brian1469
Klasifikacija: 33/1679
ODI: 240.72
Draw No Bet
-270 for Skiljebo SK
10/10
Numatomas pelnas 3.70
hlias73
hlias73
Klasifikacija: 1292/1679
ODI: -0.85
Draw No Bet
-417 for Skiljebo SK
10/10
Numatomas pelnas 2.40
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1789/1679
ODI: -30811.4
Double Chance
-10000 for 1X
10/10
Numatomas pelnas 0.10

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Skiljebo SK vs Täby FK

Kokį rezultatą Skiljebo SK vs Täby FK prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Skiljebo SK rinkoje Draw No Bet, su koeficientu -417 ir statoma suma 10, pateikta hlias73. Statymas už Skiljebo SK (-270) rinkoje Draw No Bet su statoma suma 10 iš Brian1469 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – 1X rinkoje Double Chance, už kurį abreujg78 stato 10 su koeficientu -10000.

Draw No Bet
-417 for Skiljebo SK
10/10
Numatomas pelnas 2.40
Draw No Bet
-270 for Skiljebo SK
10/10
Numatomas pelnas 3.70
Double Chance
-10000 for 1X
10/10
Numatomas pelnas 0.10

Skiljebo SK vs Täby FK Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -417 Skiljebo SK (Draw No Bet)
Žaisk atsakingai