Įvykis vyksta
16.10.2026 17:00 • Chile • Primera B 2026

Santiago Wanderers - Rangers de Talca Prognozės ir Statymų Patarimai

Santiago Wanderers prieš Rangers de Talca vyksta 17:00 16.10.2026

Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
—
Rangers de Talca
Rangers de Talca

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Santiago Wanderers ir Rangers de Talca lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Santiago Wanderers“, o tikimybė yra +125 iš 5 iš 7 naudotojų. Kita populiari lažybų linija yra „Home Draw Away, 1st Half“ su „Santiago Wanderers“ rezultatu (šansai +204) nuo 67%. Trečia, 1 iš 1 tipsterių (100%) numatė „Matchbet And Both Teams To Score (6-way)“ statymą, kurio rezultatas yra „Rangers de Talca, Yes“ su koeficientu +447.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Santiago Wanderers
71%
5 iš visų 7 tipsterių
Over/Under 3
Over
100%
3 iš visų 3 tipsterių
Over/Under 2.5
Under
67%
2 iš visų 3 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Santiago Wanderers - Rangers de Talca pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Phat Jack (bendrame pelne užima 37) prognozuoja 0.5 pelną, statydamas 5 Over (-1000) Over/Under 1 statyme. Kita vertus, SGregori (reitingas 49) duoda tipsterio patarimą dėl +204 Santiago Wanderers (Home Draw Away, 1st Half), sumokėdamas 8, kad gautumėte apskaičiuotą 16.32 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (267 šį sezoną), Piter34 apskaičiavo, kad 5.4 gaus pelną, statydamas 10 -185 už Over Over/Under 2 rinkoje.

Phat Jack
Phat Jack
Klasifikacija: 37/1880
Pelnas: 131.77
Over/Under 1
-1000 for Over
5/10
Pelnas 0.50
SGregori
Klasifikacija: 49/1880
Pelnas: 108.3
Home Draw Away, 1st Half
+204 for Santiago Wanderers
8/10
Numatomas pelnas 16.32
SGregori
Klasifikacija: 49/1880
Pelnas: 108.3
Over/Under 2.5, 1st Half
+722 for Over
6/10
Numatomas pelnas 43.32
Piter34
Piter34
Klasifikacija: 267/1880
Pelnas: 18.72
Over/Under 2
-185 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.40
7AMA9A
7AMA9A
Klasifikacija: 538/1880
Pelnas: 1.91
Over/Under 2.5
-122 for Under
10/10
Numatomas pelnas 8.20
1 2 3

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Santiago Wanderers - Rangers de Talca pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, SGregori (su 3.88% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 16.32 pelno, statant 8 Santiago Wanderers (+204) Home Draw Away, 1st Half rinkoje. Tada yra Phat Jack su 1.39% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 5 statymu už Over (-1000) Over/Under 1. Numatomas pelnas yra 0.5. Piter34 (0.53% derlius) pasirinko -185 Over Over/Under 2 rinkoje. Statymas 10, jei bus teisinga, atneš 5.4 pelno.

SGregori
Klasifikacija: 460/1880
Yield: 3.88%
Home Draw Away, 1st Half
+204 for Santiago Wanderers
8/10
Numatomas pelnas 16.32
SGregori
Klasifikacija: 460/1880
Yield: 3.88%
Over/Under 2.5, 1st Half
+722 for Over
6/10
Numatomas pelnas 43.32
Phat Jack
Phat Jack
Klasifikacija: 543/1880
Yield: 1.39%
Over/Under 1
-1000 for Over
5/10
Pelnas 0.50
Piter34
Piter34
Klasifikacija: 579/1880
Yield: 0.53%
Over/Under 2
-185 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.40
7AMA9A
7AMA9A
Klasifikacija: 602/1880
Yield: 0.02%
Over/Under 2.5
-122 for Under
10/10
Numatomas pelnas 8.20
1 2 3

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Santiago Wanderers - Rangers de Talca, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Brian1469, kurio ODI parametras 357.13 statymui 10 su +190 šansu Under Over/Under 0.5, 1st Half rinkoje. Tai gali būti 19.0 labai pelninga. krill (ODI: 322.6) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 46.74 pelną, statydami 6 2:1 (+779) Correct Score statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: 220.89), nori1905 renkasi Home Draw Away rinką su 10, su +125 koeficientu Santiago Wanderers, įvertinęs 12.5 pelną.

Brian1469
Brian1469
Klasifikacija: 26/1880
ODI: 357.13
Over/Under 0.5, 1st Half
+190 for Under
10/10
Pelnas -10.00
krill
krill
Klasifikacija: 28/1880
ODI: 322.6
Correct Score
+779 for 2:1
6/10
Numatomas pelnas 46.74
nori1905
nori1905
Klasifikacija: 37/1880
ODI: 220.89
Home Draw Away
+125 for Santiago Wanderers
10/10
Numatomas pelnas 12.50
TopLel
TopLel
Klasifikacija: 40/1880
ODI: 203.65
Correct Score
+684 for 1:0
6/10
Pelnas -6.00
Whisper
Whisper
Klasifikacija: 42/1880
ODI: 198.78
Over/Under 1.5
-294 for Over
10/10
Pelnas 3.40
1 2 3

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Santiago Wanderers vs Rangers de Talca

Kokį rezultatą Santiago Wanderers vs Rangers de Talca prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Santiago Wanderers (+0.25), money back on draw rinkoje Asian Handicap (0.25), su koeficientu -204 ir statoma suma 10, pateikta szem55. Statymas už Under (-122) rinkoje Over/Under 2.5 su statoma suma 10 iš 7AMA9A – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Yes rinkoje Both Teams To Score, už kurį lizardking stato 10 su koeficientu -123.

Asian Handicap (0.25)
-204 for Santiago Wanderers (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 4.90
Over/Under 2.5
-122 for Under
10/10
Numatomas pelnas 8.20
Both Teams To Score
-123 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 8.10
Draw No Bet
+124 for Rangers de Talca
5/10
Numatomas pelnas 6.20
Home Draw Away, 1st Half
+204 for Santiago Wanderers
8/10
Numatomas pelnas 16.32
1 2 3

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Santiago Wanderers vs Rangers de Talca rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 71% balsų, yra Santiago Wanderers laimėjimas (prognozė +125). Tuo tarpu Rangers de Talca (+214) laimėjimas surinko 14% balsų, kai 14% numatomos lygiosios (+223).

1 71%
X 14%
2 14%
Numatymas:
Šansai +684 Santiago Wanderers 1:0 Rangers de Talca

Santiago Wanderers vs Rangers de Talca Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -1000 Over (Over/Under 1)
Tip 2:
Šansai +204 Santiago Wanderers (Home Draw Away, 1st Half)
Tip 3:
Šansai -114 Odd (Odd/Even)
Žaisk atsakingai