04.09.2026 18:00 Chile Primera B 2026

Rangers de Talca - Deportes Temuco Prognozės ir Statymų Patarimai

Rangers de Talca prieš Deportes Temuco vyksta 18:00 04.09.2026

Rangers de Talca
Rangers de Talca
Deportes Temuco
Deportes Temuco

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Rangers de Talca ir Deportes Temuco lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Deportes Temuco“, o tikimybė yra +195 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Deportes Temuco
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Over/Under 3.5
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Rangers de Talca - Deportes Temuco pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Villo06 (bendrame pelne užima 32) prognozuoja 19.5 pelną, statydamas 10 Deportes Temuco (+195) Home Draw Away statyme. Kita vertus, GAZZAWILLIAMS54 (reitingas 288) duoda tipsterio patarimą dėl +206 Over (Over/Under 3.5), sumokėdamas 5, kad gautumėte apskaičiuotą 10.3 pelną.

Villo06
Villo06
Klasifikacija: 32/1410
Pelnas: 161.84
Home Draw Away
+195 for Deportes Temuco
10/10
Numatomas pelnas 19.50
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Klasifikacija: 288/1410
Pelnas: 15.08
Over/Under 3.5
+206 for Over
5/10
Numatomas pelnas 10.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Rangers de Talca - Deportes Temuco pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Villo06 (su 1.42% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 19.5 pelno, statant 10 Deportes Temuco (+195) Home Draw Away rinkoje. Tada yra GAZZAWILLIAMS54 su 0.49% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 5 statymu už Over (+206) Over/Under 3.5. Numatomas pelnas yra 10.3.

Villo06
Villo06
Klasifikacija: 441/1410
Yield: 1.42%
Home Draw Away
+195 for Deportes Temuco
10/10
Numatomas pelnas 19.50
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Klasifikacija: 480/1410
Yield: 0.49%
Over/Under 3.5
+206 for Over
5/10
Numatomas pelnas 10.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Rangers de Talca - Deportes Temuco, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! GAZZAWILLIAMS54, kurio ODI parametras 39.72 statymui 5 su +206 šansu Over Over/Under 3.5 rinkoje. Tai gali būti 10.3 labai pelninga. Villo06 (ODI: -88.8) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 19.5 pelną, statydami 10 Deportes Temuco (+195) Home Draw Away statyme.

GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Klasifikacija: 91/1410
ODI: 39.72
Over/Under 3.5
+206 for Over
5/10
Numatomas pelnas 10.30
Villo06
Villo06
Klasifikacija: 1539/1410
ODI: -88.8
Home Draw Away
+195 for Deportes Temuco
10/10
Numatomas pelnas 19.50

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Rangers de Talca vs Deportes Temuco

Kokį rezultatą Rangers de Talca vs Deportes Temuco prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Deportes Temuco rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +195 ir statoma suma 10, pateikta Villo06 . Statymas už Over (+206) rinkoje Over/Under 3.5 su statoma suma 5GAZZAWILLIAMS54 – dar vienas DI favoritas.

Home Draw Away
+195 for Deportes Temuco
10/10
Numatomas pelnas 19.50
Over/Under 3.5
+206 for Over
5/10
Numatomas pelnas 10.30

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Rangers de Talca vs Deportes Temuco rungtynių. Geriausias spėjimas su 100% balsų yra laimėjimas Deportes Temuco (+195 šansai). Laimėjimas Rangers de Talca (+118) surinko 0% balsų,kai 0% numatomos lygiosios (+214).

1 0%
X 0%
2 100%

Rangers de Talca vs Deportes Temuco Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +195 Deportes Temuco (Home Draw Away)
Tip 2:
Šansai +206 Over (Over/Under 3.5)
Žaisk atsakingai