20.10.2026 13:10 • Belgium • ATP Brussels 2026

Nišėšas Basavaredis - Raphael Collignon Prognozės ir Statymų Patarimai

Nišėšas Basavaredis prieš Raphael Collignon vyksta 13:10 20.10.2026

Nišėšas Basavaredis
—
Raphael Collignon

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Nišėšas Basavaredis ir Raphael Collignon lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Raphael Collignon“, o tikimybė yra +103 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Raphael Collignon
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Nišėšas Basavaredis - Raphael Collignon pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris daralife (bendrame pelne užima 30) prognozuoja 10.3 pelną, statydamas 10 Raphael Collignon (+103) Home Away statyme.

daralife
daralife
Klasifikacija: 30/1909
Pelnas: 163.42
Home Away
+103 for Raphael Collignon
10/10
Numatomas pelnas 10.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Nišėšas Basavaredis - Raphael Collignon pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, daralife (su 4.74% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 10.3 pelno, statant 10 Raphael Collignon (+103) Home Away rinkoje.

daralife
daralife
Klasifikacija: 457/1909
Yield: 4.74%
Home Away
+103 for Raphael Collignon
10/10
Numatomas pelnas 10.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Nišėšas Basavaredis - Raphael Collignon, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! daralife, kurio ODI parametras -2.58 statymui 10 su +103 šansu Raphael Collignon Home Away rinkoje. Tai gali būti 10.3 labai pelninga.

daralife
daralife
Klasifikacija: 1582/1909
ODI: -2.58
Home Away
+103 for Raphael Collignon
10/10
Numatomas pelnas 10.30

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Nišėšas Basavaredis vs Raphael Collignon

Kokį rezultatą Nišėšas Basavaredis vs Raphael Collignon prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Raphael Collignon rinkoje Home Away, su koeficientu +103 ir statoma suma 10, pateikta daralife.

Home Away
+103 for Raphael Collignon
10/10
Numatomas pelnas 10.30

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Nišėšas Basavaredis vs Raphael Collignon rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Raphael Collignon pergalė (koeficientas +103). Tuo tarpu Nišėšas Basavaredis pergalė (-5000) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Nišėšas Basavaredis vs Raphael Collignon Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +103 Raphael Collignon (Home Away)
Žaisk atsakingai