05.07.2026 12:30 Chile Copa Chile 2026

La Serena - CD Antofagasta Prognozės ir Statymų Patarimai

La Serena prieš CD Antofagasta vyksta 12:30 05.07.2026

La Serena
La Serena
CD Antofagasta
CD Antofagasta

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius La Serena ir CD Antofagasta lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „La Serena“, o tikimybė yra -116 iš 2 iš 5 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
La Serena
40%
2 iš visų 5 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti La Serena - CD Antofagasta pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris plomaraki (bendrame pelne užima 106) prognozuoja 17.12 pelną, statydamas 8 Draw (+214) Home Draw Away statyme. Kita vertus, bonus melbet (reitingas 359) duoda tipsterio patarimą dėl +204 CD Antofagasta (Home Draw Away), sumokėdamas 3, kad gautumėte apskaičiuotą 6.12 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1482 šį sezoną), 1xbetpromocode apskaičiavo, kad 6.42 gaus pelną, statydamas 3 +214 už Draw Home Draw Away rinkoje.

plomaraki
plomaraki
Klasifikacija: 106/1846
Pelnas: 66.9
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 17.12
bonus melbet
Klasifikacija: 359/1846
Pelnas: 12.73
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Numatomas pelnas 6.12
1xbetpromocode
Klasifikacija: 1482/1846
Pelnas: -45.79
Home Draw Away
+214 for Draw
3/10
Numatomas pelnas 6.42
Бетано промо код
Klasifikacija: 1881/1846
Pelnas: -184.64
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Numatomas pelnas 6.88
cod bonus betano
Klasifikacija: 1954/1846
Pelnas: -262.89
Home Draw Away
-115 for La Serena
1/10
Numatomas pelnas 0.87

JohnnyBet lažybų patarimai dėl La Serena - CD Antofagasta pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, plomaraki (su 11.46% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 17.12 pelno, statant 8 Draw (+214) Home Draw Away rinkoje. Tada yra bonus melbet su 1.08% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 3 statymu už CD Antofagasta (+204) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 6.12. 1xbetpromocode (-4.03% derlius) pasirinko +214 Draw Home Draw Away rinkoje. Statymas 3, jei bus teisinga, atneš 6.42 pelno.

plomaraki
plomaraki
Klasifikacija: 413/1846
Yield: 11.46%
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 17.12
bonus melbet
Klasifikacija: 648/1846
Yield: 1.08%
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Numatomas pelnas 6.12
1xbetpromocode
Klasifikacija: 876/1846
Yield: -4.03%
Home Draw Away
+214 for Draw
3/10
Numatomas pelnas 6.42
Бетано промо код
Klasifikacija: 1321/1846
Yield: -15.88%
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Numatomas pelnas 6.88
cod bonus betano
Klasifikacija: 1457/1846
Yield: -22.17%
Home Draw Away
-115 for La Serena
1/10
Numatomas pelnas 0.87

JohnnyBet lažybų patarimai dėl La Serena - CD Antofagasta, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! plomaraki, kurio ODI parametras -8.04 statymui 8 su +214 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 17.12 labai pelninga. Бетано промо код (ODI: -53.6) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 6.88 pelną, statydami 8 La Serena (-116) Home Draw Away statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -57.03), bonus melbet renkasi Home Draw Away rinką su 3, su +204 koeficientu CD Antofagasta, įvertinęs 6.12 pelną.

plomaraki
plomaraki
Klasifikacija: 1825/1846
ODI: -8.04
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 17.12
Бетано промо код
Klasifikacija: 1984/1846
ODI: -53.6
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Numatomas pelnas 6.88
bonus melbet
Klasifikacija: 1988/1846
ODI: -57.03
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Numatomas pelnas 6.12
cod bonus betano
Klasifikacija: 2017/1846
ODI: -70.11
Home Draw Away
-115 for La Serena
1/10
Numatomas pelnas 0.87
1xbetpromocode
Klasifikacija: 2038/1846
ODI: -82.17
Home Draw Away
+214 for Draw
3/10
Numatomas pelnas 6.42

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms La Serena vs CD Antofagasta

Kokį rezultatą La Serena vs CD Antofagasta prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Draw rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +214 ir statoma suma 8, pateikta plomaraki. Statymas už CD Antofagasta (+204) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 3bonus melbet – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Draw rinkoje Home Draw Away, už kurį 1xbetpromocode stato 3 su koeficientu +214.

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 17.12
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Numatomas pelnas 6.12
Home Draw Away
+214 for Draw
3/10
Numatomas pelnas 6.42
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Numatomas pelnas 6.88
Home Draw Away
-115 for La Serena
1/10
Numatomas pelnas 0.87

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių La Serena vs CD Antofagasta rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 40% balsų, yra La Serena laimėjimas (prognozė -116). Tuo tarpu CD Antofagasta (+204) laimėjimas surinko 20% balsų, kai 40% numatomos lygiosios (+214).

1 40%
X 40%
2 20%

La Serena vs CD Antofagasta Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +214 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai