24.10.2026 12:00 • Europe • ABA League 2026/2027

KK Igokea - KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) Prognozės ir Statymų Patarimai

KK Igokea prieš KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) vyksta 12:00 24.10.2026

KK Igokea
—
KK Crvena Zvezda (Red Star Belgrade)
KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius KK Igokea ir KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)“, o tikimybė yra -526 iš 2 iš 3 naudotojų. Kita populiari lažybų linija yra „Asian Handicap (10.5)“ su „KK Igokea (+10.5), money back on draw“ rezultatu (šansai -118) nuo 100%.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
67%
2 iš visų 3 tipsterių
Asian Handicap (10.5)
KK Igokea (+10.5), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Over/Under 175.5
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti KK Igokea - KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris M.Krapka (bendrame pelne užima 2) prognozuoja 8.5 pelną, statydamas 10 KK Igokea (+10.5), money back on draw (-118) Asian Handicap (10.5) statyme. Kita vertus, henry L (reitingas 19) duoda tipsterio patarimą dėl -526 KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) (Home Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 1.9 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (449 šį sezoną), Betkönig2000⚽️🏀🥰 apskaičiavo, kad 0.57 gaus pelną, statydamas 3 -526 už KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) Home Away rinkoje.

M.Krapka
M.Krapka
Klasifikacija: 2/1973
Pelnas: 408.26
Asian Handicap (10.5)
-118 for KK Igokea (+10.5), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.50
henry L
henry L
Klasifikacija: 19/1973
Pelnas: 217.34
Home Away
-526 for KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
10/10
Numatomas pelnas 1.90
Betkönig2000⚽️🏀🥰
Klasifikacija: 449/1973
Pelnas: 6.03
Home Away
-526 for KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
3/10
Numatomas pelnas 0.57
Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 2064/1973
Pelnas: -2627.48
Home Away
+371 for KK Igokea
8/10
Numatomas pelnas 29.68
faro2013
faro2013
Klasifikacija: 2073/1973
Pelnas: -4160.28
Over/Under 175.5
-118 for Over
10/10
Numatomas pelnas 8.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl KK Igokea - KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, M.Krapka (su 2.67% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 8.5 pelno, statant 10 KK Igokea (+10.5), money back on draw (-118) Asian Handicap (10.5) rinkoje. Tada yra henry L su 1.57% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) (-526) Home Away. Numatomas pelnas yra 1.9. Betkönig2000⚽️🏀🥰 (0.42% derlius) pasirinko -526 KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) Home Away rinkoje. Statymas 3, jei bus teisinga, atneš 0.57 pelno.

M.Krapka
M.Krapka
Klasifikacija: 515/1973
Yield: 2.67%
Asian Handicap (10.5)
-118 for KK Igokea (+10.5), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.50
henry L
henry L
Klasifikacija: 553/1973
Yield: 1.57%
Home Away
-526 for KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
10/10
Numatomas pelnas 1.90
Betkönig2000⚽️🏀🥰
Klasifikacija: 619/1973
Yield: 0.42%
Home Away
-526 for KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
3/10
Numatomas pelnas 0.57
faro2013
faro2013
Klasifikacija: 938/1973
Yield: -4.11%
Over/Under 175.5
-118 for Over
10/10
Numatomas pelnas 8.50
Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 1154/1973
Yield: -7.34%
Home Away
+371 for KK Igokea
8/10
Numatomas pelnas 29.68

JohnnyBet lažybų patarimai dėl KK Igokea - KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“), kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Antonhundballl, kurio ODI parametras 2444.85 statymui 8 su +371 šansu KK Igokea Home Away rinkoje. Tai gali būti 29.68 labai pelninga. M.Krapka (ODI: 17.53) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 8.5 pelną, statydami 10 KK Igokea (+10.5), money back on draw (-118) Asian Handicap (10.5) statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: 0.37), Betkönig2000⚽️🏀🥰 renkasi Home Away rinką su 3, su -526 koeficientu KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“), įvertinęs 0.57 pelną.

Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 3/1973
ODI: 2444.85
Home Away
+371 for KK Igokea
8/10
Numatomas pelnas 29.68
M.Krapka
M.Krapka
Klasifikacija: 182/1973
ODI: 17.53
Asian Handicap (10.5)
-118 for KK Igokea (+10.5), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.50
Betkönig2000⚽️🏀🥰
Klasifikacija: 605/1973
ODI: 0.37
Home Away
-526 for KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
3/10
Numatomas pelnas 0.57
henry L
henry L
Klasifikacija: 1862/1973
ODI: -14.27
Home Away
-526 for KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
10/10
Numatomas pelnas 1.90
faro2013
faro2013
Klasifikacija: 2062/1973
ODI: -1649.51
Over/Under 175.5
-118 for Over
10/10
Numatomas pelnas 8.50

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms KK Igokea vs KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)

Kokį rezultatą KK Igokea vs KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už KK Igokea (+10.5), money back on draw rinkoje Asian Handicap (10.5), su koeficientu -118 ir statoma suma 10, pateikta M.Krapka. Statymas už KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) (-526) rinkoje Home Away su statoma suma 10 iš henry L – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) rinkoje Home Away, už kurį Betkönig2000⚽️🏀🥰 stato 3 su koeficientu -526.

Asian Handicap (10.5)
-118 for KK Igokea (+10.5), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 8.50
Home Away
-526 for KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
10/10
Numatomas pelnas 1.90
Home Away
-526 for KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“)
3/10
Numatomas pelnas 0.57
Home Away
+371 for KK Igokea
8/10
Numatomas pelnas 29.68
Over/Under 175.5
-118 for Over
10/10
Numatomas pelnas 8.50

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių KK Igokea vs KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 67% balsų, yra KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) pergalė (koeficientas -526). Tuo tarpu KK Igokea pergalė (+371) surinko 33% balsų.

1 33%
2 67%

KK Igokea vs KK Crvena Zvezda (Belgrado „Red Star“) Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -118 KK Igokea (+10.5), money back on draw (Asian Handicap (10.5))
Tip 2:
Šansai -118 Over (Over/Under 175.5)
Žaisk atsakingai