23.10.2026 14:00 • Netherlands • Eredivisie 2026/2027

Go Ahead Eagles - Telstar Prognozės ir Statymų Patarimai

Go Ahead Eagles prieš Telstar vyksta 14:00 23.10.2026

Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
—
Telstar
Telstar

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Go Ahead Eagles ir Telstar lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Go Ahead Eagles“, o tikimybė yra -185 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Go Ahead Eagles
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Go Ahead Eagles - Telstar pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Juri777 (bendrame pelne užima 164) prognozuoja 5.4 pelną, statydamas 10 Go Ahead Eagles (-185) Home Draw Away statyme.

Juri777
Juri777
Klasifikacija: 164/1915
Pelnas: 44.94
Home Draw Away
-185 for Go Ahead Eagles
10/10
Numatomas pelnas 5.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Go Ahead Eagles - Telstar pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Juri777 (su 0.2% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 5.4 pelno, statant 10 Go Ahead Eagles (-185) Home Draw Away rinkoje.

Juri777
Juri777
Klasifikacija: 627/1915
Yield: 0.2%
Home Draw Away
-185 for Go Ahead Eagles
10/10
Numatomas pelnas 5.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Go Ahead Eagles - Telstar, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Juri777, kurio ODI parametras -200.74 statymui 10 su -185 šansu Go Ahead Eagles Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 5.4 labai pelninga.

Juri777
Juri777
Klasifikacija: 1948/1915
ODI: -200.74
Home Draw Away
-185 for Go Ahead Eagles
10/10
Numatomas pelnas 5.40

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Go Ahead Eagles vs Telstar

Kokį rezultatą Go Ahead Eagles vs Telstar prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Go Ahead Eagles rinkoje Home Draw Away, su koeficientu -185 ir statoma suma 10, pateikta Juri777.

Home Draw Away
-185 for Go Ahead Eagles
10/10
Numatomas pelnas 5.40

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Go Ahead Eagles vs Telstar rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra Go Ahead Eagles laimėjimas (prognozė -185). Tuo tarpu Telstar (+380) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+323).

1 100%
X 0%
2 0%

Go Ahead Eagles vs Telstar Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -185 Go Ahead Eagles (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai