24.09.2026 11:00 Argentina ATP Challenger Buenos Aires 2, 2026

Franko Ronkadeli - Pedro Boscardin Dias Prognozės ir Statymų Patarimai

Franko Ronkadeli prieš Pedro Boscardin Dias vyksta 11:00 24.09.2026

Franko Ronkadeli
Pedro Boscardin Dias

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Franko Ronkadeli ir Pedro Boscardin Dias lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Franko Ronkadeli“, o tikimybė yra -156 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Franko Ronkadeli
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Franko Ronkadeli - Pedro Boscardin Dias pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1751) prognozuoja 6.4 pelną, statydamas 10 Franko Ronkadeli (-156) Home Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1751/1654
Pelnas: -26477.2
Home Away
-156 for Franko Ronkadeli
10/10
Numatomas pelnas 6.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Franko Ronkadeli - Pedro Boscardin Dias pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -19.19% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 6.4 pelno, statant 10 Franko Ronkadeli (-156) Home Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1280/1654
Yield: -19.19%
Home Away
-156 for Franko Ronkadeli
10/10
Numatomas pelnas 6.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Franko Ronkadeli - Pedro Boscardin Dias, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -29039.0 statymui 10 su -156 šansu Franko Ronkadeli Home Away rinkoje. Tai gali būti 6.4 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1748/1654
ODI: -29039.0
Home Away
-156 for Franko Ronkadeli
10/10
Numatomas pelnas 6.40

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Franko Ronkadeli vs Pedro Boscardin Dias

Kokį rezultatą Franko Ronkadeli vs Pedro Boscardin Dias prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Franko Ronkadeli rinkoje Home Away, su koeficientu -156 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Home Away
-156 for Franko Ronkadeli
10/10
Numatomas pelnas 6.40

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Franko Ronkadeli vs Pedro Boscardin Dias rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Franko Ronkadeli pergalė (koeficientas -156). Tuo tarpu Pedro Boscardin Dias pergalė (-120) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Franko Ronkadeli vs Pedro Boscardin Dias Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -156 Franko Ronkadeli (Home Away)
Žaisk atsakingai