25.08.2026 11:00 United States US Open Women, Qualifications 2026

Darja Astachova - Marina Bassols Ribera Prognozės ir Statymų Patarimai

Darja Astachova prieš Marina Bassols Ribera vyksta 11:00 25.08.2026

Darja Astachova
Marina Bassols Ribera

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Darja Astachova ir Marina Bassols Ribera lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Marina Bassols Ribera“, o tikimybė yra -417 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Marina Bassols Ribera
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Darja Astachova - Marina Bassols Ribera pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Zhubiitis (bendrame pelne užima 1366) prognozuoja 2.4 pelną, statydamas 10 Marina Bassols Ribera (-417) Home Away statyme.

Zhubiitis
Zhubiitis
Klasifikacija: 1366/1251
Pelnas: -853.1
Home Away
-417 for Marina Bassols Ribera
10/10
Numatomas pelnas 2.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Darja Astachova - Marina Bassols Ribera pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Zhubiitis (su -7.1% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 2.4 pelno, statant 10 Marina Bassols Ribera (-417) Home Away rinkoje.

Zhubiitis
Zhubiitis
Klasifikacija: 728/1251
Yield: -7.1%
Home Away
-417 for Marina Bassols Ribera
10/10
Numatomas pelnas 2.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Darja Astachova - Marina Bassols Ribera, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Zhubiitis, kurio ODI parametras -23.94 statymui 10 su -417 šansu Marina Bassols Ribera Home Away rinkoje. Tai gali būti 2.4 labai pelninga.

Zhubiitis
Zhubiitis
Klasifikacija: 1309/1251
ODI: -23.94
Home Away
-417 for Marina Bassols Ribera
10/10
Numatomas pelnas 2.40

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Darja Astachova vs Marina Bassols Ribera

Kokį rezultatą Darja Astachova vs Marina Bassols Ribera prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Marina Bassols Ribera rinkoje Home Away, su koeficientu -417 ir statoma suma 10, pateikta Zhubiitis.

Home Away
-417 for Marina Bassols Ribera
10/10
Numatomas pelnas 2.40

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Darja Astachova vs Marina Bassols Ribera rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Marina Bassols Ribera pergalė (koeficientas -417). Tuo tarpu Darja Astachova pergalė (+257) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Darja Astachova vs Marina Bassols Ribera Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -417 Marina Bassols Ribera (Home Away)
Žaisk atsakingai