02.08.2026 06:10 Germany ATP Challenger Hagen 2026

Dali Blanch - Rudolf Molleker Prognozės ir Statymų Patarimai

Dali Blanch prieš Rudolf Molleker vyksta 06:10 02.08.2026

Dali Blanch
Rudolf Molleker

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Dali Blanch ir Rudolf Molleker lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Dali Blanch“, o tikimybė yra -200 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Correct Score
2:0
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Home Away
Dali Blanch
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Dali Blanch - Rudolf Molleker pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Craig Deki (bendrame pelne užima 490) prognozuoja 10.3 pelną, statydamas 10 2:0 (+103) Correct Score statyme. Kita vertus, novons (reitingas 502) duoda tipsterio patarimą dėl -200 Dali Blanch (Home Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 5.0 pelną.

Craig Deki
Klasifikacija: 490/588
Pelnas: -43.22
Correct Score
+103 for 2:0
10/10
Numatomas pelnas 10.30
novons
novons
Klasifikacija: 502/588
Pelnas: -54.1
Home Away
-200 for Dali Blanch
10/10
Numatomas pelnas 5.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Dali Blanch - Rudolf Molleker pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Craig Deki (su -2.82% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 10.3 pelno, statant 10 2:0 (+103) Correct Score rinkoje. Tada yra novons su -18.03% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Dali Blanch (-200) Home Away. Numatomas pelnas yra 5.0.

Craig Deki
Klasifikacija: 297/588
Yield: -2.82%
Correct Score
+103 for 2:0
10/10
Numatomas pelnas 10.30
novons
novons
Klasifikacija: 410/588
Yield: -18.03%
Home Away
-200 for Dali Blanch
10/10
Numatomas pelnas 5.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Dali Blanch - Rudolf Molleker, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Craig Deki, kurio ODI parametras 5.4 statymui 10 su +103 šansu 2:0 Correct Score rinkoje. Tai gali būti 10.3 labai pelninga. novons (ODI: 0.34) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 5.0 pelną, statydami 10 Dali Blanch (-200) Home Away statyme.

Craig Deki
Klasifikacija: 34/588
ODI: 5.4
Correct Score
+103 for 2:0
10/10
Numatomas pelnas 10.30
novons
novons
Klasifikacija: 125/588
ODI: 0.34
Home Away
-200 for Dali Blanch
10/10
Numatomas pelnas 5.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Dali Blanch vs Rudolf Molleker

Kokį rezultatą Dali Blanch vs Rudolf Molleker prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už 2:0 rinkoje Correct Score, su koeficientu +103 ir statoma suma 10, pateikta Craig Deki. Statymas už Dali Blanch (-200) rinkoje Home Away su statoma suma 10novons – dar vienas DI favoritas.

Correct Score
+103 for 2:0
10/10
Numatomas pelnas 10.30
Home Away
-200 for Dali Blanch
10/10
Numatomas pelnas 5.00

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Dali Blanch vs Rudolf Molleker rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Dali Blanch pergalė (koeficientas -200). Tuo tarpu Rudolf Molleker pergalė (+162) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%
Numatymas:
Šansai +103 Dali Blanch 2:0 Rudolf Molleker

Dali Blanch vs Rudolf Molleker Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -200 Dali Blanch (Home Away)
Žaisk atsakingai