24.09.2026 03:00 Bulgaria ITF W50 Plovdiv 2026

Caijsa Wilda Hennemann - Maduci Gaja Prognozės ir Statymų Patarimai

Caijsa Wilda Hennemann prieš Maduci Gaja vyksta 03:00 24.09.2026

Caijsa Wilda Hennemann
Maduci Gaja

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Caijsa Wilda Hennemann ir Maduci Gaja lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Caijsa Wilda Hennemann“, o tikimybė yra -435 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Caijsa Wilda Hennemann
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Caijsa Wilda Hennemann - Maduci Gaja pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1751) prognozuoja 2.3 pelną, statydamas 10 Caijsa Wilda Hennemann (-435) Home Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1751/1654
Pelnas: -26477.2
Home Away
-435 for Caijsa Wilda Hennemann
10/10
Numatomas pelnas 2.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Caijsa Wilda Hennemann - Maduci Gaja pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -19.19% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 2.3 pelno, statant 10 Caijsa Wilda Hennemann (-435) Home Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1280/1654
Yield: -19.19%
Home Away
-435 for Caijsa Wilda Hennemann
10/10
Numatomas pelnas 2.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Caijsa Wilda Hennemann - Maduci Gaja, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -29039.0 statymui 10 su -435 šansu Caijsa Wilda Hennemann Home Away rinkoje. Tai gali būti 2.3 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1748/1654
ODI: -29039.0
Home Away
-435 for Caijsa Wilda Hennemann
10/10
Numatomas pelnas 2.30

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Caijsa Wilda Hennemann vs Maduci Gaja

Kokį rezultatą Caijsa Wilda Hennemann vs Maduci Gaja prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Caijsa Wilda Hennemann rinkoje Home Away, su koeficientu -435 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Home Away
-435 for Caijsa Wilda Hennemann
10/10
Numatomas pelnas 2.30

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Caijsa Wilda Hennemann vs Maduci Gaja rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Caijsa Wilda Hennemann pergalė (koeficientas -435). Tuo tarpu Maduci Gaja pergalė (+238) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Caijsa Wilda Hennemann vs Maduci Gaja Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -435 Caijsa Wilda Hennemann (Home Away)
Žaisk atsakingai