24.10.2026 13:00 • Canada • ITF W75+H Saguenay 2026

Ariana Arseneault - Juki Naito Prognozės ir Statymų Patarimai

Ariana Arseneault prieš Juki Naito vyksta 13:00 24.10.2026

Ariana Arseneault
—
Juki Naito

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Ariana Arseneault ir Juki Naito lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Juki Naito“, o tikimybė yra -132 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Juki Naito
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Ariana Arseneault - Juki Naito pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris gergi1505 (bendrame pelne užima 1987) prognozuoja 7.6 pelną, statydamas 10 Juki Naito (-132) Home Away statyme.

gergi1505
gergi1505
Klasifikacija: 1987/1973
Pelnas: -865.74
Home Away
-132 for Juki Naito
10/10
Numatomas pelnas 7.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Ariana Arseneault - Juki Naito pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, gergi1505 (su -4.93% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 7.6 pelno, statant 10 Juki Naito (-132) Home Away rinkoje.

gergi1505
gergi1505
Klasifikacija: 1002/1973
Yield: -4.93%
Home Away
-132 for Juki Naito
10/10
Numatomas pelnas 7.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Ariana Arseneault - Juki Naito, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! gergi1505, kurio ODI parametras -721.83 statymui 10 su -132 šansu Juki Naito Home Away rinkoje. Tai gali būti 7.6 labai pelninga.

gergi1505
gergi1505
Klasifikacija: 2054/1973
ODI: -721.83
Home Away
-132 for Juki Naito
10/10
Numatomas pelnas 7.60

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Ariana Arseneault vs Juki Naito

Kokį rezultatą Ariana Arseneault vs Juki Naito prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Juki Naito rinkoje Home Away, su koeficientu -132 ir statoma suma 10, pateikta gergi1505.

Home Away
-132 for Juki Naito
10/10
Numatomas pelnas 7.60

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Ariana Arseneault vs Juki Naito rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Juki Naito pergalė (koeficientas -132). Tuo tarpu Ariana Arseneault pergalė (-120) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Ariana Arseneault vs Juki Naito Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -132 Juki Naito (Home Away)
Žaisk atsakingai