25.10.2026 09:30 • Austria • ATP Vienna 2026

Adrian Mannarino - Alex Molcan Prognozės ir Statymų Patarimai

Adrian Mannarino prieš Alex Molcan vyksta 09:30 25.10.2026

Adrian Mannarino
—
Alex Molcan

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Adrian Mannarino ir Alex Molcan lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Adrian Mannarino“, o tikimybė yra -179 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Adrian Mannarino
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Adrian Mannarino - Alex Molcan pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (bendrame pelne užima 1395) prognozuoja 5.6 pelną, statydamas 10 Adrian Mannarino (-179) Home Away statyme.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Klasifikacija: 1395/1979
Pelnas: -53.4
Home Away
-179 for Adrian Mannarino
10/10
Numatomas pelnas 5.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Adrian Mannarino - Alex Molcan pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (su -16.08% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 5.6 pelno, statant 10 Adrian Mannarino (-179) Home Away rinkoje.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Klasifikacija: 1469/1979
Yield: -16.08%
Home Away
-179 for Adrian Mannarino
10/10
Numatomas pelnas 5.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Adrian Mannarino - Alex Molcan, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! GOAL 90+ 🇺🇦⚽, kurio ODI parametras 0.62 statymui 10 su -179 šansu Adrian Mannarino Home Away rinkoje. Tai gali būti 5.6 labai pelninga.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Klasifikacija: 537/1979
ODI: 0.62
Home Away
-179 for Adrian Mannarino
10/10
Numatomas pelnas 5.60

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Adrian Mannarino vs Alex Molcan

Kokį rezultatą Adrian Mannarino vs Alex Molcan prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Adrian Mannarino rinkoje Home Away, su koeficientu -179 ir statoma suma 10, pateikta GOAL 90+ 🇺🇦⚽.

Home Away
-179 for Adrian Mannarino
10/10
Numatomas pelnas 5.60

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Adrian Mannarino vs Alex Molcan rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Adrian Mannarino pergalė (koeficientas -179). Tuo tarpu Alex Molcan pergalė (-135) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Adrian Mannarino vs Alex Molcan Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -179 Adrian Mannarino (Home Away)
Žaisk atsakingai